PopisMísto výkonu práce dle zakázek firmy Pardubice a okolí
Náplň práce:
- řízení nákladního vozidla nad 7,5t
- výpomocné práce ve skladu
Požadujeme:
-ŘP - řízení nákladních automobilů - skupina C - profesní průkaz řidiče, psychotesty
Nabízíme:
- zajímavou práci na plný úvazek ve stabilní české montážní firmě
- cestovní náhrady, služební telefon
- výkon práce ve Starém Hradišti a okolí
- návrat každý den domů
- pracovní doba pondělí až pátek
- volné víkendy
- školení zaměstnanců ke zvýšení kvalifikace v oboru
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na rekreaci a další benefity
První kontakt telefonicky (08:00 - 15:00) nebo e-mailem. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěChemontáž, s.r.o. - pracoviště, Pardubice + Pardubický a Středočeský kraj Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-27T02:18:42

Společnost

Chemontáž, s.r.o.
  • Chemontáž, s.r.o.
  • Kontakt : Jana Tahalová
  • Telefon : +420 466 415 351
  • E-mail : tahalova@chemontaz.cz
  • Adresa : Chemontáž, s.r.o. - pracoviště, Pardubice + Pardubický a Středočeský kraj

Klíčová slova

práce

řízení

místo

volné

telefon

výkon

starém

hradišti

okolí

návrat