PopisASISTENT / ASISTENTKA VEDENÍ SPOLEČNOSTI
- PP na domu určitou od 1. 9. 2019 do 31. 5. 2020, při vzájemné spokojenosti změna pracovního poměru na dobu neurčitou
- Náplň práce:
Zajištění chodu recepce a telefonní ústředny; Profesionální uvádění návštěv a zajištění efektivní komunikace s návštěvami, kolegy i volajícími; Rezervace konferenčních místností jejich včasné dispozice a zajištění jejich úklidu i pohoštění; Zajištění cestovních příprav pro zaměstnance EURAC a na vyžádání třetích osob; Evidence příchozí pošty, její doručení v rámci s.r.o. a agenda odchozí pošty; Poskytování obecných informací o EURACu nebo zajištění kontaktu na kompetentní členy společnosti; Aktualizace Movement Sheetu; Objednání firemních vozů na servisní prohlídky, vč. výměn pneumatik (zimní/letní, lékárničky);
Zajištění agendy barelů pitné vody od dodavatele; Týmová spolupráce a asistování kolegům v případě potřeby; Vystupovat jako tlumočník/překladatel dokumentů a emailů v případě potřeby;
Udržovat informace vyžadující citlivé zacházení jako tajné, stejně tak jako veškeré informace diskutované managementem.
- Požadavky:
Velmi dobrá znalost AJ, další světový jazyk na komunikativní úrovni je výhodou; PC - Excel, Word, Outlook, Power Point; Time management; Výborné komunikační a organizační schopnosti; Odpovědnost, flexibilita, samostatnost a schopnost řešení problémů.
- Nabízíme:
Nabízíme zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti a finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pracovního postu; stravenky v hodnotě 70,00 Kč/1 odpracovanou směnu, docházkový bonus, 5 týdnů dovolené po odpracování 1 celého kalendářního roku, příspěvek na penzijní připojištění, 13. plat, cafeteria Gallery beta - příspěvek na zdraví, sport, kulturu, rekreaci, …, stabilizační příspěvek
- Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky, OZP

- V případě zájmu své životopisy zasílejte e-mailem na adresu: hana.vyravova@eurac-group.com
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAreál ČKD Motory, a.s., Náchodská 738, Plotiště nad Labem, 503 01 Hradec Králové 16 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-27T02:18:42

Společnost

Eurac Hradec s.r.o.
  • Eurac Hradec s.r.o.
  • Kontakt : Hana Výravová
  • E-mail : hana.vyravova@eurac-group.com
  • Adresa : Areál ČKD Motory, a.s., Náchodská 738, Plotiště nad Labem, 503 01 Hradec Králové 16

Klíčová slova

zajištění

případě

příspěvek

společnosti

pracovního

pošty

informace

nabízíme nabízíme

práci

time