PopisPožadujeme: alespoň základní zkušenosti, ostatní zaškolíme
Náplň práce: náplní práce je montáž šikmých střech, práce převážně v Rožnově pod Radhoštěm a okolí, dopravu na stavby zajistíme.
Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvky na pojištění, dále dle dohody
První kontakt: p. Lukáš Baratka, telefonicky na čísle 733 236 699 v době od 8:00 do 17:00 hodin nebo e-mail: lukas.baratka@contica.cz
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěContica STAV s.r.o. 01, Meziříčská 100, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně39000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-27T02:18:42

Společnost

Contica STAV s.r.o.
  • Contica STAV s.r.o.
  • Kontakt : Lukáš Baratka
  • Telefon : +420 733 236 699
  • E-mail : lukas.baratka@contica.cz
  • Adresa : Contica STAV s.r.o. 01, Meziříčská 100, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1

Klíčová slova

práce

požadujeme

zajistíme nabízíme

hodin

době

čísle

telefonicky

baratka

lukáš

kontakt