PopisMísto výkonu práce: Osvoboditelů 355, Velká Polom
1. kontakt: osobně pouze po telefonické domluvě na tel. č. 553 770 252, 777 725 700 (klapka 31).

Náplň práce:
- Zaměřování a dojednání zakázky
- Zpracování výkresové dokumentace
- Objednání komponentů
- Dozor nad kompletním zpracováním zakázek
- Spolupráce s obchodním a výrobním oddělením

Požadujeme:
- ŘP. sk B
- znalost výkresové dokumentace
- znalost CAD výkresů výhodou
- znalost nábytkářské (stopařské) výroby výhodou

Nástup možný ihned. Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení.

Zaměstnanecké výhody: měsíční prémie, stravenky, benefity, příspěvek na penzijní připojištění, příjemné pracovní prostředí
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOsvoboditelů 355, 747 64 Velká Polom Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-27T02:18:42

Společnost

ZK Design a.s.
  • ZK Design a.s.
  • Kontakt : Markéta Trojková
  • Telefon : +420 553 770 252,777 725 700(klapka31)
  • Adresa : Osvoboditelů 355, 747 64 Velká Polom

Klíčová slova

znalost

pracovní

práce

dokumentace

výkresové

místo

dobu

výhodou

nábytkářské

stopařské