PopisNáplň práce:
kompletní vedení účetnictví dle české legislativy, zodpovědnost za platební styk, běžné účetní operace (banky, pokladny atd.), kontrola a zaúčtování účetních a daňových dokumentů a vnitropodnikových transakcí, evidence a účtování DHM a odpisů pro účetní a daňové účely, zpracování a kontrola měsíční uzávěrky, roční závěrky a inventur zásob a majetku, zpracování přiznání DPH, kontrolní hlášení DPH, souhrnné hlášení DPH, zpracování ostatních daňových záležitostí společnosti (daň z příjmu, silniční daň atd.), příprava a kontrola finančních výkazů pro státní instituce a banky, komunikace s finančním úřadem a dalšími institucemi, měsíční hlášení INTRASTAT, EKOKOM, mzdové účetnictví (kompletní zpracování docházky a mezd cca 25 zaměstnanců, komunikace s OSSZ a ZP, měsíční přehledy, roční vyúčtování), vedení personální agendy

Požadujeme: min. 3 roky účetní praxe, znalost daňových zákonů, účetních předpisů a postupů, znalost finančního účetnictví a daní, znalost AJ/NJ výhodou, znalost informačního systému QI - výhodou.

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - Ing. Marie Malá DiS.:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: sekretariat@zahas-sro.cz;
- telefonicky na čísle 581 750 111;
- osobně na adrese: ZAHAS s.r.o., Lipník nad Bečvou VII-Trnávka č.p. 11, 751 31 Lipník nad Bečvou
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLipník nad Bečvou VII-Trnávka 11, 751 31 Lipník nad Bečvou Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-27T02:18:42

Společnost

ZAHAS s.r.o.
  • ZAHAS s.r.o.
  • Kontakt : Marie Malá
  • Telefon : +420 581 750 111
  • E-mail : sekretariat@zahas-sro.cz
  • Adresa : Lipník nad Bečvou VII-Trnávka 11, 751 31 Lipník nad Bečvou

Klíčová slova

zpracování

znalost

účetnictví

hlášení

dph

měsíční

daňových

účetní

kontrola

atd