PopisMÍSTO VÝKONU : Na poříčí č.p. 1069/21, Nové Město, 110 00 Praha 1
KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Juan Pánková, tel.: +420 / 222 310 381, e-mail: info@gwts.cz

Náplň práce:
" Organizace incomingových turistických skupin
" Administrativní činnost v kanceláři

Požadavky:
" Angličtina na úrovni alespoň B2, plynulá čeština slovem i písmem, základy čínštiny výhodou
" Počítačové dovednosti (Microsoft Office, práce v internetovém prostředí)

Zaměstnanecké výhody : prémie, firemní dovolené Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSTAR UNION s.r.o. - Na poříčí, Na poříčí 1069/21, Nové Město, 110 00 Praha 1 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-26T02:19:05

Společnost

STAR UNION s.r.o.
  • STAR UNION s.r.o.
  • Kontakt : Juan Pánková
  • Telefon : +420/222 310 381
  • E-mail : info@gwts.cz
  • Adresa : STAR UNION s.r.o. - Na poříčí, Na poříčí 1069/21, Nové Město, 110 00 Praha 1

Klíčová slova

místo

dovednosti

čeština

slovem

písmem

základy

čínštiny

výhodou quot počítačové

microsoft

alespoň