PopisNáplň práce: zámečnické práce ve výrobě, příprava a výroba výztuh.
Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, samostatný přístup k práci, vyučen v oboru a nebo praxe v oboru kovo, vhodné i pro absolventy, svařečský průkaz na svařování elektrodou výhodou.
Nabízíme: zajímavé mzdové ohodnocení od 25 000 Kč měsíčně, hlavní pracovní poměr, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění.
Zájemci hlaste se na personálním oddělení: p. Alena Hlaváčková tel. 516 427 116, e-mail: alena.hlavackova@ernstleopold.cz nebo p. Jitka Matoušková tel. 516 427 126, e-mail: jitka.matouskova@ernstleopold.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěGellhornova č.p. 2242/18, 678 01 Blansko Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-06-27

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-27T02:18:42

Společnost

Ernst Leopold s.r.o.
  • Ernst Leopold s.r.o.
  • Kontakt : Alena Hlaváčková
  • Telefon : +420 516 427 116
  • E-mail : alena.hlavackova@ernstleopold.cz
  • Adresa : Gellhornova č.p. 2242/18, 678 01 Blansko

Klíčová slova

tel

oboru

příspěvek

práce

náplň

stravování

mzdové

ohodnocení

měsíčně

hlavní