PopisOBCHODNÍ ZÁSTUPCE - ZÁSTUPKYNĚ
Náplň práce,
- aktivní vyhledávání nových obchodních pří|ežitostí
- uzavírání obchodních smluv
- odpovědnost za svěřené obchody
- péče o stávajicí zákazníky
Požadavky:
- spolehlivá, flexibilní, obchodně orientovaná osobnost
- řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat
- bydliště v oblasti Dvůr Králové, Jaroměř, Trutnov a nejbližši okoli výhodou
- dále bydliště v ob|asti Hradec Králové, Pardubice a nejbližšío kolí výhodou
- uživatelská znalost na PC (lMS ofice, outlook)
-praxe v potravinářství nebo na podobné pozici výhodou
- trestni bezúhonnost
Nabizíme:
- motivaóní plaiové podmínky
- nástupni plat včetně benefitů od 27 000 Kč
Výběrové řízení proběhne v červenci nebo srpnu 2019.
- nástup od 1,10,2019, nebo dle dohody
- garantujeme diskrétnost jednání
Strukturovaný životopis prosím zašleie na emailovou adresu vedouci@beas.cz.
Nabízíme: služební automobil, stravenky, mobilní telefon Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěChoustníkovo Hradiště 89, 544 42 Choustníkovo Hradiště Mzda minimálně27000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-28T02:27:29

Společnost

BEAS, a.s.
  • BEAS, a.s.
  • Kontakt : Kontakt
  • E-mail : vedouci@beas.cz
  • Adresa : Choustníkovo Hradiště 89, 544 42 Choustníkovo Hradiště

Klíčová slova

výhodou

králové

bydliště

obchodních

obchodní

včetně

plat

nástupni

podmínky

plaiové