PopisNáplň práce:
- Administrativně zajišťovat aktivity svěřených projektů aplikovaného výzkumu.
- Aktivně monitorovat nové příležitosti k realizaci aplikovaného výzkumu a vyhledávat možností získávání finančních prostředků z národních i mezinárodních dotačních zdrojů.
- Aktivně spolupracovat s výzkumnými pracovníky na přípravě a realizaci nových návrhů projektů aplikovaného výzkumu.
- Spolupracovat v týmu při přípravě podkladů pro projekty Úseku transferu technologií se zaměřením na transfer znalostí a technologií a na využití výsledků výzkumu v praxi.
- Spolupracovat v týmu na administraci projektů Úseku transferu technologií.
- Vést jednání s firmami a poskytovateli služeb.
- Připravovat podklady, průběžné a závěrečné zprávy pro vedoucího, pro výzkumné pracovníky a pro poskytovatele dotací.
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání, znalost anglického jazyka (min. úroveň B1), znalost MS Office - Word, Excel, PowerPoint, předchozí praxe v administrativě, praxe s administrací projektů výhodou, schopnost samostatného plnění úkolů podle stanoveného cíle, schopnost rychle se zorientovat v nové problematice, pečlivost, výborné organizační a komunikační dovednosti
Nabízíme: zaměstnání ve stabilní, prestižní vědecké instituci s mezinárodním významem, příležitost podílet se na budování a rozvoji organizace, pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, dobré mzdové ohodnocení, závodní stravování, 5 týdnů dovolené Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěBranišovská 1160/31, 37005 České Budějovice 5 Mzda minimálně14000 Kč Mzda maximálně16000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-28T02:27:29

Společnost

Biologické centrum AV ČR, v. v. i.
  • Biologické centrum AV ČR, v. v. i.
  • Kontakt : Vendula Aubrechtová
  • E-mail : vendula.aubrechtova@bc.cas.cz
  • Adresa : Branišovská 1160/31, 37005 České Budějovice 5

Klíčová slova

projektů

spolupracovat

aplikovaného

pracovníky

přípravě

týmu

schopnost

možností

výzkumu

realizaci