Popis[i] Místo výkonu práce:
ÚP ČR, U Plovárny 1190/14, 405 02 Děčín

Vrchní referent-ka/rada - odborný pracovník/pracovnice projektu "Záruky pro mladé v Ústeckém kraji" v Oddělení projektů EU Odboru zaměstnanosti Krajské pobočky Úřadu práce ČR v Ústí nad Labem

Hlavní náplň činnosti:
Pracovník zajišťuje v přidělené oblasti realizaci projektových aktivit. Spolupracuje na výběr účastníků do projektu a přímou realizaci projektových aktivit. Jde zejména o realizaci rekvalifikací, poradenských aktivit, diagnostik, motivačních kurzů, monitoring zaměstnavatelů a zprostředkování zaměstnání. Dále se podílí na výběru a přidělení účastníků projektu na konkrétní projektové aktivity. V případě zprostředkování zaměstnání, zajišťuje účastníkům možnou pracovní asistenci. Poskytuje odborné poradenství a konzultace zaměstnavatelům související se zaměstnáváním účastníků projektu a realizací projektových aktivit. Pracovník je odpovědný za vedení projektové dokumentace vztahující se k práci jednotlivých účastníků v projektových aktivitách. Zajišťuje administraci a vyplácení přímé podpory účastníkům. Dle pokynů zabezpečuje přenos informací mezi zapojenými místními subjekty.

Kvalifikační a další požadavky:
- minimálně vyšší odborné vzdělání
- svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost

Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 10. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy (plat min. od 19 760 Kč)
- pružná pracovní doba - plný úvazek
- předpokládaný nástup 1. srpna 2019
- místo výkonu: Děčín
- služební poměr na dobu určitou do 31.12. 2021

Bližší podrobnosti k volné prac. pozici naleznete na: Portálu MPSV v sekci Kariéra na ÚP ČR

Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo nebo žádosti o zařazení na služební místo (dále jen "žádost") podané ve lhůtě do 4. července 2019, tj. v této lhůtě zaslané prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu sídla organizačního útvaru služebního úřadu: Úřad práce ČR, Krajská pobočka v Ústí nad Labem, Dvořákova 1609/18, 400 21 Ústí nad Labem, nebo osobně podané na podatelnu organizačního útvaru služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu organizačního útvaru služebního úřadu podatelna@ul.mpsv.cz nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID 6sbzpx5. K žádosti dále žadatel přiloží strukturovaný profesní životopis.
Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: "Neotevírat", a "Výběrové řízení pod č. j. UPCR-2019/67909-78099813". Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostPružná pracovní doba PracovištěÚřad práce České republiky - 03: kontaktní pracoviště Děčín, U Plovárny 1190/14, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2 Mzda minimálně19760 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-28T02:27:29

Společnost

Úřad práce České republiky
  • Úřad práce České republiky
  • Kontakt : Blanka Kavalírová
  • Telefon : +420 950 171 653
  • E-mail : blanka.kavalirova@uradprace.cz
  • Adresa : Úřad práce České republiky - 03: kontaktní pracoviště Děčín, U Plovárny 1190/14, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Klíčová slova

místo

úřadu

služebního

účastníků

projektu

aktivit

projektových

útvaru

organizačního

žádosti