PopisMísto výkonu práce: Krčínova 797/2, 400 07 Ústí nad Labem.
Požadujeme:
" vyšší odborné vzdělání nebo ÚSO vzdělání s maturitní zkouškou,
" čistý výpis z rejstříku trestů
Výhodou:
" vzdělání v technických oborech
" znalost geodetických výpočetních programů (Groma) a grafických souřadnicově orientovaných programů (MicroStation)
" znalost práce s geodetickými přístroji (totální stanice, RTK GPS)
" znalost práce s mapou
Náplň práce a místo výkonu práce:
" výběr a příprava využitelných podkladů, zjišťování hranic včetně zpracování elaborátu zjišťování hranic,
" provádění podrobného měření v terénu, geodetické výpočty a zpracování elaborátu podrobného měření,
" správa bodů polohových bodových polí a zhušťovacích bodů včetně stabilizace nových bodů, jejich zaměření a vyhotovení geodetických údajů.
Místem výkonu práce je Katastrální úřad pro Ústecký kraj, Krčínova 797/2, 400 07 Ústí nad Labem a obvod jeho územní působnosti
Nabízíme:
" pracovní poměr na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou, cca do 31. 12. 2020),
" odměňování v souladu s nařízením vlády č. 304/2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců, ve znění pozdějších předpisů, v závislosti na délce dosažené praxe (zařazení v 9. platové třídě - platová tabulka dle přílohy č. 2 nařízení vlády).
" systém zaměstnaneckých a sociálních výhod (5 týdnů dovolené, FKSP, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování),
" možnost dalšího osobnostního a profesního rozvoje.
Předpokládaný termín nástupu: 1. 8. 2019
Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 15. července 2019 nejlépe v elektronické podobě na adresu ilona.palenska@cuzk.cz nebo v listinné podobě na Ing. Ilona Pálenská, personalista, Katastrální úřad pro Ústecký kraj, Krčínova 797/2, 400 07 Ústí nad Labem, která je zároveň připravena Vám poskytnout podrobnější informace k výběrovému řízení na telefonu 475 246 513.

Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostPružná pracovní doba PracovištěKrčínova č.p. 797/2, 400 07 Ústí n. L. 7 Mzda minimálně16800 Kč Mzda maximálně25330 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-28T02:27:29

Společnost

Katastrální úřad pro Ústecký kraj
  • Katastrální úřad pro Ústecký kraj
  • Kontakt : Ilona Palenska
  • Telefon : +420 475 246 513
  • E-mail : ilona.palenska@cuzk.cz
  • Adresa : Krčínova č.p. 797/2, 400 07 Ústí n. L. 7

Klíčová slova

práce

bodů

krčínova

ústí

výkonu

místo

zjišťování

včetně

elaborátu

podrobného