PopisPrvní kontakt e-mailem.
Požadujeme:
- úplné střední vzdělání ukončené maturitou + osvědčení o absolvování kurzu pracovníka v sociálních službách, popř. úplné střední vzdělání s maturitou zaměřené na sociální oblast a práci
- vzdělání pedagogického zaměření je výhodou
- praxi v sociálních službách alespoň 3 roky
- zkušenosti s realizací a organizováním volnočasových aktivit uživatelů formou tvořivých činností (dramatická, pohybová, výtvarná, hudební)
- aktivní a pozitivní přístup, kreativní myšlení
- trpělivost, schopnost komunikace s handicapovanými uživateli a jejich rodinami
- empatie a zodpovědnost
Popis pracovní pozice:
- péče o osoby s tělesným, mentálním nebo kombinovaným postižením nebo o osoby s poruchou autistického spektra v denním stacionáři
- sledování potřeb uživatelů denního stacionáře, pomáhání při nácviku jednoduchých denních činností
- dopomoc při osobní hygieně a oblékání, podpora soběstačnosti uživatelů
- napomáhání při vytváření základních sociálních a společenských kontaktů a uspokojování psychosociálních potřeb
- spolupracuje při tvorbě plánu péče, denního programu uživatelů a vedení dokumentace o průběhu služby
Nabízíme:
- příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu, možnost a podporu dalšího vzdělávání a seberozvoje
- zázemí stabilní organizace
- širokou podporu kulturních a sportovních aktivit - bazén, sauna, možnost čerpat podporu z fondu kulturních a sociálních potřeb (příspěvek na dovolenou aj.)
- 5 týdnů dovolené + dodatková dovolená
- 3 sick days ročně
- odměny při významných pracovních a životních výročích
- dotované obědy ve stravovacím zařízení organizace
- plný úvazek, jednosměnný provoz s rovnoměrně rozloženou pracovní dobou

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKociánka 93/2, Královo Pole, 612 00 Brno 12 Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-28T02:27:29

Společnost

Centrum Kociánka
  • Centrum Kociánka
  • Kontakt : Mgr. Lenka Havlátová
  • Telefon : +420 515 504 217
  • E-mail : lenka.havlatova@kocianka.cz
  • Adresa : Kociánka 93/2, Královo Pole, 612 00 Brno 12

Klíčová slova

sociálních

podporu

vzdělání

pracovní

uživatelů

službách

péče

osoby

možnost

organizace