PopisNástup možný IHNED. Pracovní doba Po-Pá 7:00-15:00hod.

Náplň práce:
komunikace se zákazníky, nákup, prodej, objednávání a přijímání zboží, vedení pokladní knihy, platba faktur atd.

Požadujeme:
samostatnost, spolehlivost, komunikační schopnosti, příjemné vystupování, angličtina slovem i písmem. Znalost oboru výhodou

Nabízíme:
bonusy ze zisku z prodeje, příspěvky na obědy a penzijní připojištění

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pan Ondřej Anastazovský:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: anastazovsky@loziskabezhranic.cz;
- telefonicky na čísle 603 140 024;
- osobně na adrese: Ložiska bez hranic s.r.o., Hranická č.p. 353, Hranice IV-Drahotuše,
753 61 Hranice 4

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHranická 353, Hranice IV-Drahotuše, 753 61 Hranice 4 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-28T02:27:29

Společnost

Ložiska bez hranic s.r.o.
  • Ložiska bez hranic s.r.o.
  • Kontakt : Ondřej Anastazovský
  • Telefon : +420 603 140 024
  • E-mail : info@loziskabezhranic.cz
  • Adresa : Hranická 353, Hranice IV-Drahotuše, 753 61 Hranice 4

Klíčová slova

nástup

anastazovský

zisku

prodeje

příspěvky

obědy

penzijní

připojištěnízájemci

hlásit

kontaktní