PopisPrvní kontakt e-mailem.
Požadujeme:
- min. střední odborné vzdělání (výuční list v oboru údržbář, opravář, zámečník nebo instalatér)
- řemeslná a manuální zručnost, technické myšlení
- ŘP sk. B (další skupiny výhodou), zkušenosti s prací se zahradním traktůrkem výhodou
- praxe na obdobné pozici
- spolehlivost, pečlivost, aktivní přístup a schopnost samostatné práce
Popis pracovní pozice:
- provádění dílčích údržbářských prací v rámci jednotlivých budov i v celém areálu (sestavování a opravy nábytku, dveří, kování, údržba nátěrů, údržba venkovních ploch aj.)
- oprava a udržování ručního nářadí
- odstraňování poruch drobných technických zařízení
- realizace drobných malířských prací
Nabízíme:
- nástup možný ihned, jednosměnný provoz
- zázemí stabilní organizace
- širokou podporu kulturních a sportovních aktivit - bazén, sauna, možnost čerpat podporu z fondu kulturních a sociálních potřeb (příspěvek na dovolenou aj.)
- 5 týdnů dovolené
- 3 sick days ročně
- odměny při významných pracovních a životních výročích
- dotované obědy ve stravovacím zařízení organizace

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKociánka 93/2, Královo Pole, 612 00 Brno 12 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-28T02:27:29

Společnost

Centrum Kociánka
  • Centrum Kociánka
  • Kontakt : Mgr. Lenka Havlátová
  • Telefon : +420 515 504 217
  • E-mail : lenka.havlatova@kocianka.cz
  • Adresa : Kociánka 93/2, Královo Pole, 612 00 Brno 12

Klíčová slova

kulturních

údržba

podporu

prací

drobných

aj

možný

širokou

organizace

stabilní