PopisMísto pracoviště:
- Boleslavská, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Prvotní kontakt:
- tel.: 725 263 697 od 08:00 do 18:00
- osobně: Boleslavská, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
- e-mail: prace@novak-mu.cz

Upřesňující údaje:
Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme ŘEZNÍKA/-CI do své prodejny ve Staré Boleslavi (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu).
Pracovní doba: PO - PÁ, ranní směna od 6:00 - 14:00 hodin, a 1x za 14 dní ranní směna v sobotu.
Náplň práce:
" Bourání, opracování, porcování a příprava masa do pultu
" Výroba polotovarů dle platných receptur společnosti
" Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
" Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
" Kontrola kvality, čerstvosti zboží
" Dodržování hygienických zásad
" Dodržování pravidel HACCP
" Komunikace a obsluha zákazníků
" Obsluha pokladny
Požadavky na kvalifikaci:
" Odborné vyučení bez maturity v oboru řezník-uzenář
" Nebo praxi s bouráním a opracováním masa
" Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
" Zodpovědný přístup k práci
" Samostatnost, zručnost a pečlivost
" Zdravotní průkaz
Nabízíme:
" Práci ve stabilní české společnosti
" Zajímavé finanční ohodnocení
" Čtvrtletní výkonnostní bonusy
" Stravenky
" Příspěvek na penzijní připojištění
" Odměnu za práci o víkendech a svátcích
" Slevové poukázky na nákup zboží
" Lázně
" Zaškolení na prodejně
" Možnost práce i na zkrácený úvazek nebo DPP.
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNOVÁK maso - uzeniny s.r.o. - Brandýs nad Labem, Boleslavská, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Mzda minimálně20400 Kč Mzda maximálně28400 Kč Nastoupit od2019-06-25

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-28T02:27:29

Společnost

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • Kontakt : Miluše Kellerová
  • Telefon : +420 725 263 697
  • E-mail : prace@novak-mu.cz
  • Adresa : NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. - Brandýs nad Labem, Boleslavská, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Klíčová slova

směna

české

dle

ranní

společnosti quot kontrola

labemstará

boleslavská

brandýs

řezníkuzenářquot nebo

vystupování quot zodpovědný