PopisMísto výkonu práce - Zakázky firmy Vysočina, Jižní Morava.
Mzda dohodou dle dovedností a praxe.

Popis pracovní pozice: Vaší náplní práce bude převoz rostlinného materiálu a mechanizace na zakázky a aktivní podílení se na realizaci nebo pěstební péči o zeleň.

Požadujeme: • Řidičský průkaz skupiny B, BE, C, CE (T výhodou) • Manuální zručnost • Samostatnost
Nástup: 1.9.2019 - případně dle dohody
Nabízíme: - zázemí stabilní firmy s dlouholetými zkušenostmi v oboru - motivující mzdové ohodnocení na základě dosažených výsledků - firemní benefity

Máte zájem podílet se spolu s námi na zajímavých projektech v oblasti údržby zeleně? Kontaktujte nás telefonicky na 730 150 391 nebo emailu rousova@kavyl.cz.
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKAVYL, spol. s r.o. - Mohelno + zakázky zaměstnavatele, Mohelno + zakázky zaměstnavatele Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-28T02:27:29

Společnost

KAVYL, spol. s r.o.
  • KAVYL, spol. s r.o.
  • Kontakt : Romana Rousová
  • Telefon : +420 730 150 391
  • Adresa : KAVYL, spol. s r.o. - Mohelno + zakázky zaměstnavatele, Mohelno + zakázky zaměstnavatele

Klíčová slova

práce

zakázky

firmy

dle

místo

oboru

základě

ohodnocení

mzdové

motivující