PopisODBORNÝ PRACOVNÍK / PRACOVNICE V LABORATOŘÍCH
- PP na dobu určitou 6 měsíců s možným následným prodloužením, nástup dle dohody
- Náplň práce: Provádění laboratorních vyšetření (mikrobiologické a biologické rozbory vod, potravin, kontrola sterilizace, testy účinnosti dezinfekčních prostředků apod.) včetně hodnocení, zavádění nových metod a jejich validace, samostatná práce s laboratorním informačním systémem, součástí výkonu práce občasné víkendové služby
- Požadujeme: vysokoškolské vzdělání přírodovědného směru, biologického oboru, vzdělání nebo praxe v oboru hydrobiologie výhodou, osvědčení o výkonu zdravotnického povolání - odborný pracovník v laboratorních metodách a v přípravě léčivých přípravků - výhodou, praxe v mikrobiologické laboratoři - výhodou, dobrá znalost práce na PC, organizační schopnosti, odpovědnost, komunikativnost, spolehlivost, řidičský průkaz skupiny B
- Nabízíme: platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace, 5 týdnů dovolené + 2 sick days, stravenky
- V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: alzbeta.cepelakova@zuusti.cz
- Více informací na www.zuusti.cz Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem - pracoviště HK, Jana Černého 361/46, Věkoše, 503 41 Hradec Králové 7 Mzda minimálně20700 Kč Mzda maximálně37200 Kč Nastoupit od2018-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-28T02:27:29

Společnost

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
  • Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
  • Kontakt : Alžběta Čepeláková
  • E-mail : alzbeta.cepelakova@zuusti.cz
  • Adresa : Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem - pracoviště HK, Jana Černého 361/46, Věkoše, 503 41 Hradec Králové 7

Klíčová slova

práce

praxe

dle

vzdělání

výhodou

pracovník

výkonu

oboru

mikrobiologické

laboratorních