PopisNáplň práce:
• odborná prezentace a technická podpora prodeje programového vybavení MATLAB / Simulink
• předpokládané zaměření - finanční výpočty, datová analytika, statistika, optimalizace, …
• semináře pro potenciální uživatele, příprava prezentací a demonstračních příkladů, účast na konferencích a výstavách, psaní, překlady a korektury odborných článků, ...
• školení uživatelů systému MATLAB / Simulink
• technická podpora stávajících uživatelů systému MATLAB / Simulink
• konzultační činnost, práce na zákaznických projektech

Požadujeme:
• Vysokoškolské vzdělání - aplikovaná matematika, ekonomie, přírodní vědy.
• aktivní znalost angličtiny
• výborná znalost češtiny
• samostatnost a chuť učit se nové věci
• schopnost komunikace s uživateli
• prezentační schopnosti
• orientace v oblasti technických výpočtů (znalost systému MATLAB / Simulink je výhodou)
• řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:
• práci v neformálním prostředí menšího kolektivu
• po zapracování výhodné platové podmínky
• profesní růst
• 5 týdnů dovolené + 2 dny navíc o Vánocích
• zdravotní volno (Sick Days), studijní volno
• částečně možnost práce z domova
• příspěvek na stravování
• příspěvek na jazykové kurzy
• příspěvek na sportovní a kulturní aktivity
• příspěvek na dovolenou
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPobřežní 224/20, Karlín, 186 00 Praha 86 Mzda minimálně45000 Kč Mzda maximálně70000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-27T11:35:09

Společnost

HUMUSOFT, spol. s r.o.
  • HUMUSOFT, spol. s r.o.
  • Kontakt : Jan Daněk
  • Telefon : +420 284 011 730
  • E-mail : danek@humusoft.com
  • Adresa : Pobřežní 224/20, Karlín, 186 00 Praha 86

Klíčová slova

příspěvek

matlab

znalost

systému

simulink

uživatelů

technická

podpora

práce