PopisPožadujeme:
-uchazeč by měl mít technické myšlení a cit pro detail, být přesný, odpovědný a svědomitý, mít systémový přístup k práci.Musí umět navrhovat a pracovat s projektovou dokumentací,používat 3D CAD software (Solidworks).
Co může být výhodou:
-vysokoškolské vzdělání, zkušenosti s technologickým procesem sváření a montáže výrobků z polypropylénu, zkušenosti s CNC strojem, schopnost 3D vizualizace
Náplň práce:
-tvorba a vývoj technických výkresů, technických a pracovních projektů, údržba technické dokumentace, podpora ve výrobním procesu, vývoj 3D modelů Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKomenského 576, 273 71 Zlonice Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-27T14:44:28

Společnost

Kolomaki s.r.o.
  • Kolomaki s.r.o.
  • Kontakt : Zuzana Ďavdíková
  • Telefon : +420 777 072 100
  • E-mail : info@kolomaki.com
  • Adresa : Komenského 576, 273 71 Zlonice

Klíčová slova

zkušenosti

vývoj

technických

technické

práce tvorba

amontáže

výrobků

polypropylénu

cnc

strojem