PopisKontaktní osoba: Pavla Šmídová, tel: 582 368 606, mob. 608 712 911.
MAWS - PV s. r. o. výrobce kvalitních čalouněných postelí hledá střihačku/šičku.
Pracoviště Bedihošť, pevná pracovní doba 6:00-14:30 hod., jednosměnný provoz
Požadujeme:
- znalost ovládání průmyslového šicího stroje
- ochota učit se, manuální zručnost a samostatnost
- pečlivost, orientace na kvalitu
- znalost látek, praxe výhodou
Pracovní náplň: šití a stříhání pro čalounickou výrobu
Nabízíme: zázemí a stabilita prosperující české společnosti, samostatná a kreativní práce, přesčasy dobrovolné a vždy proplacené, volné víkendy , pracovní smlouva na dobu neurčitou
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZátiší 502, 798 21 Bedihošť Mzda minimálně110 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-28T02:27:29

Společnost

MAWS - PV s.r.o.
  • MAWS - PV s.r.o.
  • Kontakt : Šmídová, Pírek
  • Telefon : +420 582 368 606,608 712 911
  • E-mail : maws@maws.cz
  • Adresa : Zátiší 502, 798 21 Bedihošť

Klíčová slova

pracovní

znalost

kontaktní

kvalitu

látek

praxe

výhodou pracovní

náplň

šití

stříhání