PopisPrvní kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně
Náplň práce: technická podpora zákazníků a prodejních partnerů, testování a kontrola SW a HW (pokladní a obchodní systémy), tvorba dokumentace a manuálů.
Požadavky: SŠ tech. směru, dobré komunikační schopnosti, zkušenosti s prací na servise výhodou, pozitivní přístup, samostatnost, ŘP sk B., znalosti Adobe poduktů, zájem o nové technologie.
Nabízíme: Stravenky, týden dovolené navíc, Sick Days Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKameníčkova 1114/2, Žabovřesky, 616 00 Brno 16 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-28T02:27:29

Společnost

KASA FIK s.r.o.
  • KASA FIK s.r.o.
  • Kontakt : Klára Jandová
  • Telefon : +420 530 335 060
  • E-mail : klara@kasafik.cz
  • Adresa : Kameníčkova 1114/2, Žabovřesky, 616 00 Brno 16

Klíčová slova

kontakt

znalosti

zkušenosti

prací

servise

výhodou

pozitivní

přístup

samostatnost

adobe