PopisNáplň práce: vedení účetnictví, investiční majetek, finanční účetnictví, zúčtovací vztahy, dodavatelské a odběratelské faktury, kapitálové vztahy; práce na měsíční a roční uzávěrce; příprava podkladů pro zpracování daňových přiznání; odborné účetní a ekonomické práce
Požadujeme: středoškolské ekonomické vzdělání (VŠ ekonomická výhodou); AJ/NJ pasivně; základní znalost PC; ŘP sk. B; znalost účtování; základní znalost daňových zákonů (daň z příjmů, DPH, silniční daň)
Nabízíme: klouzavou pracovní dobu; délka pracovní doby je 37,5 hodiny týdně; práci se špičkovým výpočetním systémem; práci ve smíšeném kolektivu;
dobré platové podmínky včetně systému odměn; možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace; jazykové kurzy
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené; odměny za pracovní věrnost firmě; příspěvek na penzijní připojištění; příspěvek na závodní stravování; příspěvek na dovolenou a vánoce; benefitní poukázky
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěKněžskodvorská 2277/26, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice 4 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-06-27

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-28T02:27:29

Společnost

INVESTIX a.s.
  • INVESTIX a.s.
  • Kontakt : Blanka Novotná
  • Telefon : +420 602 355 341
  • E-mail : bnovotna@mjgroup.cz
  • Adresa : Kněžskodvorská 2277/26, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice 4

Klíčová slova

pracovní

znalost

příspěvek

práce

účetnictví

práci

daňových

vztahy

ekonomické

vzdělávání