PopisASISTENT / ASISTENTKA ŘEDITELE
- PP na dobu určitou (zástup za mateřskou dovolenou), nástup možný od 1. 9. 2019
- Náplň práce: administrativní a organizační podpora ředitele, koordinace a organizace pracovních porad a setkání, zajištění a organizace porad vedení muzea, administrativní a technické zajištění veřejných konferencí, seminářů, školení, přednášek a dalších akcí muzea, zajištění administrativní agendy (korespondence, smlouvy, zápisy z porad, spisová služba atp.), zajištění chodu kanceláře
- Požadujeme: VŠ vzdělání alespoň bakalářského stupně, aktivní znalost angličtiny i písmem výhodou, praxe na obdobné pozici min. 1 rok výhodou
- Nabízíme: přátelské pracovní prostředí, služební mobilní telefon, jazykové vzdělávání, stravenky, 25 dní dovolené + 3 dny indispozičního volna, nástup nejdříve od 1. 9. 2019
- Uchazeči/Uchazečky se mohou hlásit na adrese muzeum@muzeumhk.cz do 24. července 2019 do 12:00 hod.
- Uchazeči/Uchazečky na uvedenou adresu zašlou: přihlášku s motivačním dopisem, strukturovaný životopis, výpis z rejstříku trestů, ověřenou kopii dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání
- V návaznosti na počet zájemců se může konat vícekolové výběrové řízení, které proběhne v časovém úseku 29. 7. - 2. 8. 2019
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEliščino nábřeží 465/7, 500 01 Hradec Králové 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-29T02:15:03

Společnost

Muzeum východních Čech v Hradci Králové
  • Muzeum východních Čech v Hradci Králové
  • Kontakt : Aneta Fejtková
  • Telefon : +420 495 512 392
  • E-mail : muzeum@muzeumhk.cz
  • Adresa : Eliščino nábřeží 465/7, 500 01 Hradec Králové 1

Klíčová slova

porad

zajištění

administrativní

nástup

uchazečiuchazečky

2019

organizace

asistent

indispozičního

hod