PopisPožadujeme: min. SŠ s maturitou + studium speciální pedagogiky, trestní a morální bezúhonnost, zdravotní a psychologickou způsobilost, časová flexibilita, práce s PC, komunikační dovednosti, schopnost pracovat v týmu i samostatně.
Pracovní náplň: odborné výchovné práce s dětmi s poruchami chování.
Nástup možný ihned.
Nabízíme: profesní rozvoj, příspěvek na stravování, 8 týdnů dovolené a penzijní připojištění.
Kontakt možný e-mailem vu.cernovice@vucernovice.cz nebo na telefonu 565492201 v čase 8 - 15:30 hodin. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěJirákova 285, 394 94 Černovice u Tábora Mzda minimálně27500 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-28T02:27:29

Výchovný ústav, středisko výchovné péče, střední škola a školní jídelna Černovice, Jirákova 285
  • Výchovný ústav, středisko výchovné péče, střední škola a školní jídelna Černovice, Jirákova 285
  • Kontakt : Miroslava Lorencová
  • Telefon : +420 565 492 201
  • E-mail : vu.cernovice@vucernovice.cz
  • Adresa : Jirákova 285, 394 94 Černovice u Tábora

Klíčová slova

možný

práce

požadujeme

příspěvek

dětmi

poruchami

chování nástup

ihned nabízíme

profesní

rozvoj