PopisMísto výkonu práce - Všeruby
Náplň práce: programování 3 osého obráběcího stroje
Požadujeme: uživatelská znalost práce na PC (MS Office, MS Windows), technické myšlení a prostorová představivost, znalost programování CNC strojů v programu Heidenhain (praxe-výhodou), znalost párce s výkresovou dokumentací, organizační schopnosti, vysoká zodpovědnost a schopnost pracovat samostatně, zázemí úspěšné společnosti a moderní pracovní prostředí.
Motivující finanční ohodnocení v závislosti na vykonané práci, příspěvek na stravování, navýšení dovolené dle doby trvání pracovního poměru, možnost jazykového vzdělání, příspěvek na ŽP po roce zaměstnání.
Kontakt emailem, telefonicky: 8:30 - 14:00 či emailem Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěVšeruby 362, 330 16 Všeruby u Plzně Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-29T02:15:03

Společnost

PomaTech s.r.o.
  • PomaTech s.r.o.
  • Kontakt : Lada Jílková
  • Telefon : +420 377 331 367
  • E-mail : asistent@povazan.cz
  • Adresa : Všeruby 362, 330 16 Všeruby u Plzně

Klíčová slova

práce

znalost

emailem

programování

příspěvek

místo

stravování

společnosti

moderní

pracovní