PopisPožadavky:
vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou; praxe v oblasti matriky nebo veřejné správy min. 2 roky – výhodou; velmi dobrá znalost právních předpisů z oblasti matriky a evidence obyvatel – výhodou; velmi dobrá uživatelská znalost PC (Windows, MS Office, Internet Explorer, Outlook, spisová služba); ochota dále se vzdělávat, ochota práce o víkendech (svatební obřady); schopnost jednání s lidmi, schopnost analyticky a koncepčně myslet, organizační schopnosti; dobré komunikační schopnosti a týmová práce podmínkou; znalost správního řádu, zákona o obcích (obecní zřízení), zákona o matrikách, zákona o státním občanství a zákona o archivnictví a spisové službě – výhodou; řidičský průkaz sk.“B“ - výhodou; zvláštní odborná způsobilost při správě matrik a státního občanství – výhodou; matriční zkouška – výhodou

Rámcová náplň práce:
samostatné vedení matričních činností; evidence obyvatel; správa poplatků a registrů; spisová služba, spisovna, skartační řízení; vedení pokladny; vidimace a legalizace; obsluha CzechPoint; další administrativní práce na obecním úřadě

Nabízíme :
platová třída 8 dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. a 263/2018 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů - plat bude přiznán dle doložené praxe. Zaměstnanecké benefity – obědy

Pozn.: úplné a platné znění výběrového řízení je uveřejněno na www.sobechleby.cz

Kontaktní osoba:
Ing. Miloslav Jančík, starosta obce, tel. 737 447 668, e-mail: starosta@sobechleby.cz

Přihlášky zasílejte nebo osobně odevzdejte v termínu do 14.00 hod 12. července 2019 (v tuto dobu musí být přihláška fyzicky doručena) na adresu :
Obecní úřad Soběchleby, Soběchleby 141, 753 54 Soběchleby
Zalepenou obálku s přihláškou označte „ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – NEOTVÍRAT“
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSoběchleby 141, 753 54 Soběchleby Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-29T02:15:03

Společnost

Obec Soběchleby
  • Obec Soběchleby
  • Kontakt : Miloslav Jančík
  • Telefon : +420 737 447 668
  • E-mail : starosta@sobechleby.cz
  • Adresa : Soběchleby 141, 753 54 Soběchleby

Klíčová slova

zákona

výhodou

znalost

řízení

práce

služba

evidence

obyvatel

spisová

obecní