PopisSOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE
- PP na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení, nástup od 1. 9. 2019
- Náplň práce: poskytování základního sociálního poradenství, zajišťování sociálních agend souvisejících s pobytem v sociální službě, koordinace jednání se zájemcem o službu, práce v terénu
- Podmínky přijetí: VOŠ/VŠ vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, doložení dokladu o dokončeném studiu, doložení očkování proti hepatitidě B, znalost sociální problematiky, odbornou praxi při jednání se zájemcem o službu (min. 2 roky), orientace v platné legislativě v sociální oblasti, znalost práce na PC ( Excel, Word, Outlook, internet), zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič).
- Další požadavky: Komunikační a organizační dovednosti, schopnost samostatné práce i týmová spolupráce, pozitivní přístup k práci i lidem, zodpovědnost, pečlivost, pružnost, ochota učit se novým věcem
- Nabízíme: stabilní zázemí veřejného poskytovalele registrovaných sociálních služeb, jednosměnný provoz (pružná pracovní doba), příjemné pracovní prostředí, odměňování dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění v návaznosti na vnitřní platový předpis; po zapracování osobní příplatek; profesní růst; 5 týdnů dovolené; příspěvek na stravování ve vlastním stravovacím zařízení; příspěvky z FKSP na rekreaci, masáže, odměny k životním a pracovním jubileím,benefity do výše 22 000,-Kč
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (pondělí - pátek 8.00 - 15.00 hod.)
- Kontaktní osoba: pí. Lenka Páralová, tel. č.: 725 926 089, e-mail: lparalova@ddhk.cz
- Uzávěrka přihlášek: 24.7.2019
Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostPružná pracovní doba PracovištěK Biřičce 1240, Nový Hradec Králové, 500 08 Hradec Králové 8 Mzda minimálně22800 Kč Mzda maximálně34320 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-29T02:15:03

Společnost

Domov U Biřičky
  • Domov U Biřičky
  • Kontakt : Lenka Páralová
  • Telefon : +420 725 926 089
  • E-mail : lparalov@ddhk.cz
  • Adresa : K Biřičce 1240, Nový Hradec Králové, 500 08 Hradec Králové 8

Klíčová slova

sociální

práce

sociálních

doložení

dle

službu

zájemcem

jednání

pracovní

znalost