PopisPEČOVATEL/-KA (PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH) - DOPROVOD KLIENTŮ K LÉKAŘI
- DPP/DPČ do 31.12.2019 s možností prodloužení na další rok, nástup možný ihned
- Požadujeme: minimálně ukončení základního vzdělání (doložené ověřeným vysvědčením z 8 nebo 9 třídy), trestní bezúhonnost doložená výpisem z rejstříku trestů ne starším než 3 měsíce, zdravotní způsobilost k výkonu zaměstnání, vyplnění osobního dotazníku a dalších tiskopisů potřebných k nástupu do zaměstnání, kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách výhodou, ne však podmínkou
- Náplň práce: zajišťuje doprovod klientů domova k lékaři do zdravotnického zařízení, doprovod při převozu vozem zdravotní dopravní služby, společnost při čekání u lékaře, dopomoc klientovi např. při oblékání, podání stravy a nápojů atd..
- Nabízíme: zázemí silné a stabilní příspěvkové organizace, práce formou dohody o provedení práce max. do 300hod/rok nebo dohody o pracovní činnosti, pracovní doba dle potřeby organizace, odměna za vykonanou práci 95,-Kč/hod, práce vhodná i pro matky na MD, RD nebo důchodce při splnění výše uvedených podmínek
- V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis e-mailem na adresu: lparalova@ddhk.cz
- Příjem přihlášek průběžně
- Kontaktní osoba: pí. Lenka Páralová, tel. č. 725 926 089 (volejte pondělí - pátek od 8.00 do 15.00 hod.) Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostPružná pracovní doba PracovištěK Biřičce 1240, Nový Hradec Králové, 500 08 Hradec Králové 8 Mzda minimálně95 Kč Mzda maximálně95 Kč Nastoupit od2019-07-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-29T02:15:03

Společnost

Domov U Biřičky
  • Domov U Biřičky
  • Kontakt : Lenka Páralová
  • Telefon : +420 725 926 089
  • E-mail : lparalov@ddhk.cz
  • Adresa : K Biřičce 1240, Nový Hradec Králové, 500 08 Hradec Králové 8

Klíčová slova

práce

doprovod

zdravotní

pracovní

zaměstnání

organizace

dohody

klientů

službách

sociálních