PopisHledáte brigádu, kde se nebudete nudit? Baví Vás práce s lidmi? Máte zkušenosti s prací v maloobchodu nebo chuť se něco nového naučit? Pak máme zajímavou nabídku právě pro Vás!

Prodejna HRUŠKA spol., s.r.o. přijme výpomoc na prodejnu!
Pracovní náplň:
• obsluha zákazníků
• doplňování zboží na prodejně
• práce na pokladně
• kontrola záruční lhůty a správnosti cen
• další práce, související s chodem maloobchodní prodejny
Požadujeme
• spolehlivost
• chuť pracovat
Nabízíme
• stravenky v hodnotě 60 Kč
• prémie dle obratu prodejny
• různorodou práci
• nástup dle dohody a možností uchazeče
• vstupní zaškolení přímo na prodejně
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěHRUŠKA, spol.s.r.o. - Mo č. 477 Koněvova 280/103, 713 00 Ostrava-Heřmanice, Koněvova 280/103, Heřmanice, 713 00 Ostrava 13 Mzda minimálně82 Kč Mzda maximálně91 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-28T14:53:52

Společnost

H R U Š K A , spol. s r.o.
  • H R U Š K A , spol. s r.o.
  • Kontakt : Alena Černilová
  • Telefon : +420 556 674 422
  • E-mail : personalni@hruska.info
  • Adresa : HRUŠKA, spol.s.r.o. - Mo č. 477 Koněvova 280/103, 713 00 Ostrava-Heřmanice, Koněvova 280/103, Heřmanice, 713 00 Ostrava 13

Klíčová slova

práce

dle

chuť

hledáte

správnosti

cen

související

chodem

maloobchodní