PopisMísto výkonu práce: Jana Zajíce 484/22, 170 00 Praha 7
Kontaktní osoba: Šrolová Tereza, e-mail: office@davona.cz

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Do naší prodejny v Praze 7 hledáme novou kolegyni/ kolegu na pozici prodavač/ka výtvarných potřeb a kreativního zboží na plný úvazek.
Práce každou druhou sobotu od 8,30 do 14 hod.
Směny se střídají pravidelně, dopředu tedy můžete plánovat volné dny.

Požadujeme schopnost práce s PC a skladovým hospodářstvím, zodpovědnost, pečlivost, příjemné vystupování, komunikativní přístup, osobní nasazení, loajálnost.

Náplň práce:
- kompetentní a profesionální služby zákazníkům
- přímý prodej
- budování a udržování vztahů se zákazníky
- realizace a údržba vzhledu prodejny a prezentace výrobků
- pomoc a účast na propagační činnosti a prodejních akcích

Zaměstnanecké výhody:
zaměstnanecké slevy na zboží, školení zaměstnanců, příjemný a přátelský kolektiv, práce v krásném prostředí
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTurnusové služby PracovištěJana Zajíce 484/22, Bubeneč, 170 00 Praha 7 Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-29T02:15:03

Společnost

Davona s.r.o.
  • Davona s.r.o.
  • Kontakt : Šrolová Tereza
  • E-mail : office@davona.cz
  • Adresa : Jana Zajíce 484/22, Bubeneč, 170 00 Praha 7

Klíčová slova

práce

zboží

prodejny

místo

zákazníkům

vztahů

udržování

budování

prodej

přímý