PopisRECEPČNÍ
- PP na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení smlouvy při vzájemné spokojenosti na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: přijímání klientů a návštěv, sjednávání schůzek, vyřizování telefonických žádostí o poskytnutí informací. Směrování klientů ke kompetentním osobám. Vyřizování pošty. Kontrola docházky.
- Požadujeme: min. ÚSO s maturitou, základní znalost angličtiny
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, pružnou pracovní dobu, obědy
- Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky
- V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: prace@zvustrojirny.cz
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěZVU STROJÍRNY a.s. sídlo, Kampelíkova 758/4, Kukleny, 500 04 Hradec Králové 4 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-29T02:15:03

Společnost

ZVU STROJÍRNY, a.s.
  • ZVU STROJÍRNY, a.s.
  • Kontakt : Lenka Podolníková
  • E-mail : prace@zvustrojirny.cz
  • Adresa : ZVU STROJÍRNY a.s. sídlo, Kampelíkova 758/4, Kukleny, 500 04 Hradec Králové 4

Klíčová slova

dobu

vyřizování

klientů

penzijní

min

úso

maturitou

základní

znalost

angličtiny