PopisNástup ihned. Životopis zašlete na e-mail info@pv.cm-sec.cz.
Požadavky
- vyučení nebo SŠ s maturitou v oboru elektro (slaboproud)
- osvědčení o odborné způsobilosti elektrotechnika - vyhláška 50/1978 Sb. - § 5, § 6 (případně § 9)
- praxe na pozici servisního technika výhodou
- schopnost číst projektovou a technickou dokumentaci
- schopnost práce ve výškách
- zodpovědnost, schopnost samostatné práce, schopnost jednání se zákazníkem
- ochota k rozšiřování kvalifikace a znalosti v oboru
- řidičský průkaz skupiny B
- trestní bezúhonnost
Náplň práce
- provádění oprav a údržby slaboproudých systémů (přednostně EPS, EZS, CCTV) v budovách
- provádění pravidelných prohlídek a kontrol, příprava podkladů pro vypracování příslušné dokumentace
- provádění oprav havarijních stavů, řešení technických problémů
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- další vzdělávání
- firemní benefity (stravenky)
- pružná pracovní doba
Pracoviště: region Morava (případně ČR) Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěCM security system, s.r.o.., Sportovní 3924/1, 796 01 Prostějov 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-07-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-29T02:15:03

Společnost

CM security system, s.r.o.
  • CM security system, s.r.o.
  • Kontakt : E-mail:
  • E-mail : info@pv.cm-sec.cz
  • Adresa : CM security system, s.r.o.., Sportovní 3924/1, 796 01 Prostějov 1

Klíčová slova

schopnost

provádění

oprav

případně

práce

nástup

pravidelných

podkladů

příprava

kontrol