PopisPracovník v sociálních službách-vedoucí ubytovací služby
Popis pozice: vede a koordinuje pracovní kolektiv přímé péče o klienty s mentálním a kombinovaným zdravotním postižením (jedná se o zhruba 25 podřízených zaměstnanců ve funkci pracovník v sociálních službách), je schopen sám provádět přímou obslužnou činnost s klienty v případě zástupu za nepřítomného pracovníka v ubytovacích službách, podílí se na metodice služby, zadává pracovní postupy a náplň práce podřízených, provádí rozpis služeb, vyhotovuje podklady pro mzdy svých podřízených

Požadavky
- praxe a zkušenosti v oblasti sociálních služeb, případně s cílovou skupinou, vítány
- znalost legislativy související s oborem a poskytovanou sociální službou
- znalost technik a metod sociální práce
- čistý trestní rejstřík
- odpovědný vztah k práci a spolehlivost
- organizační a komunikační schopnosti
- rozhodnost a samostatnost
- schopnost pracovat v týmu
- odolnost vůči stresu, spolehlivost, flexibilita, schopnost řešit náročné a nestandartní situace
- dobrá znalost práce na PC
- ŘP sk. B
Zaměstnanecké výhody - stravenky, bonusy.
První kontakt - písemnou elektronickou poštou. Výběrové řízení proběhne 24. 7. 2019 v 9,00 na adrese sídla organizace - U Balvanu 4117/2. V případě dotazů volejte v pracovní dny od 8,00 do 15,00 na tel: 483 312 366 nebo 483 320 735

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDomov a Centrum DS Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace-001, Erbenova 11/21, Jablonecké Paseky, 466 02 Jablonec nad Nisou 2 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-29T02:15:03

Domov a Centrum denních služeb Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace
  • Domov a Centrum denních služeb Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace
  • Kontakt : Petronila Pilná
  • Telefon : +420 483 312 366
  • E-mail : pilna@dcjbc.cz
  • Adresa : Domov a Centrum DS Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace-001, Erbenova 11/21, Jablonecké Paseky, 466 02 Jablonec nad Nisou 2

Klíčová slova

znalost

sociálních

pracovní

klienty

schopnost

sociální

služeb

práce

případě

službách