PopisPracovní náplň:
• komunikace a součinnost s inženýringem a výrobou
• podílení se na plánování výroby a dodržování termínu výroby
• komunikace a součinnost s nákupním oddělením
• operativní řešení technických problémů ve výrobě
• tvorba nářezových plánů (EXCEL rozpiska)
• uvolnění výrobních výkresů pro výrobu (razítko UVOLNĚNO DO VÝROBY)
• kompletace složky výrobní dokumentace, která typicky obsahuje:
• zakázkový list
• SAP kusovník
• výkres(y)
• nářezový plán
• aktivní přístup k plnění požadavků a instrukcí vydaných nadřízenou osobou
• aktivní přístup k získávání zkušeností a jejich využívání v další práci
• dodržování pravidel požární ochrany, bezpečnosti práce a environmentální politiky společnosti

Požadujeme:
• SOU/SŠ
• Technická znalost výkresové dokumentace
• Komunikace v Aj nebo Nj
• Znalost práce se SAP velkou výhodou.
• Pečlivost, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme:
• perspektivu dlouhodobého zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti
• příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
• závodní stravování
• Vánoční prémie (50 % ze mzdy)
• možnost odborného vzdělávání
• každoroční nárůst mezd
• dopravu z/do Plzně a okolí firemním autobusem zdarma
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěFügnerova 567, 336 01 Blovice Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně31000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-28T14:53:52

Společnost

ProMinent Systems spol. s r.o.
  • ProMinent Systems spol. s r.o.
  • Kontakt : Charlota Pejčochová
  • Telefon : +420 378 227 211
  • E-mail : charlota.pejcochova@prominent.cz
  • Adresa : Fügnerova 567, 336 01 Blovice

Klíčová slova

pracovní

součinnost

práce

přístup

výkresové

spolehlivost

výhodou pečlivost

velkou

sap

nj znalost