PopisPožadujeme: SŠ, praxe na obdobné pozici
Náplň práce: tvorba skladových a prodejních dokladů, přebírání odvedených výrobků a jejich vhodné uskladnění, vydávání zboží na základě skladových a prodejních dokladů,organizace práce ostatních pracovníků expedice
Nabízíme: práce v novém, moderním provozu, stravenky v hodnotě 100 Kč/směna, flexi pass po zkušební době, výhodná smlouva s telefonním operátorem, sleva na vlastní výrobky, příspěvek na kartu MULTISPORT,od 01.01.2020 5 dní dovolené navíc, směny 6-18 hod, krátký/dlouhý týden. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostTurnusové služby PracovištěMARLENKA international s.r.o. - Lískovec, Valcířská 434, Lískovec, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-28T11:45:32

Společnost

MARLENKA international s.r.o.
  • MARLENKA international s.r.o.
  • Kontakt : Marie Horáková
  • Telefon : +420 595 177 452
  • E-mail : horakova@marlenka.cz
  • Adresa : MARLENKA international s.r.o. - Lískovec, Valcířská 434, Lískovec, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

práce

skladových

prodejních

požadujeme

vlastní

pass

zkušební

době

výhodná

smlouva