PopisSTROJNÍ ZÁMEČNÍK / ZÁMEČNICE
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, jedná se o dvousměnný provoz
- Náplň práce: provádění odborné údržby zdvihacích zařízení, možnost zvýšení kvalifikace ve vlastní svářečské škole
- Požadujeme: znalost čtení technické dokumentace strojů a strojních zařízení, praxi v oboru
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, obědy, kantýnu
- V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: prace@zvustrojirny.cz
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěZVU STROJÍRNY a.s. sídlo, Kampelíkova 758/4, Kukleny, 500 04 Hradec Králové 4 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-07-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-29T02:15:03

Společnost

ZVU STROJÍRNY, a.s.
  • ZVU STROJÍRNY, a.s.
  • Kontakt : Lenka Podolníková
  • E-mail : prace@zvustrojirny.cz
  • Adresa : ZVU STROJÍRNY a.s. sídlo, Kampelíkova 758/4, Kukleny, 500 04 Hradec Králové 4

Klíčová slova

zařízení

strojní

dovolené

technické

dokumentace

strojů

strojních

praxi

oboru