PopisNástup ihned. V případě zájmu volejte tel: 608 955 623, 582 401 711 nebo email: khorakova@czeika.cz.
Naše požadavky: ochota pracovat na 3 směny PD: Po-Pá 6:00-14:00 hod., 14:00-22:00 hod., 22:00-06:00 hod., manuální zručnost, zodpovědnost za odvedenou práci, ochota učit se novým věcem a aktivita při řešení problémů, nepožadujeme praxi, zaučíme, vhodné i pro absolventy.
Co budete dělat: obsluhovat poloautomatické stroje nebo linku na kompletaci hotových výrobků, manipulovat s drobnými předměty: zakládat do stroje, odebírat a kontrolovat apod.
Co nabízíme: nástupní mzda od 17 000 Kč (základ + pohyblivé složky: docházka, produktivita, odměny nadřízeného atd.), po zaškolení navýšení mzdy podle obtížnosti operace, možnost dalších navýšení dle počtu zvládnutých operací,
možnost stravování v závodní jídelně (obědy, večeře) + vybavení pro zaměstnance s vlastním jídlem, automaty se svačinou+pitný režim, systém volitelných zaměstnaneckých benefitů (např. sport, zdraví, volný čas, kultura,…) a dotované sportovní aktivity (plavenky apod.), firemní akce, parkování v areálu firmy, kolárna. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěPrůmyslová 3143/5, 796 01 Prostějov 1 Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2019-07-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-02T03:01:16

Společnost

CZ EIKA, s.r.o.
  • CZ EIKA, s.r.o.
  • Kontakt : Kontakt
  • E-mail : khorakova@czeika.cz
  • Adresa : Průmyslová 3143/5, 796 01 Prostějov 1

Klíčová slova

hod

navýšení

stroje

ochota

zvládnutých

zaměstnance

vybavení

večeře

obědy

jídelně