PopisÚDRŽBÁŘ / ÚDRŽBÁŘKA STROJŮ A MECHANIZACE
- PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 8. 2019, místo pracoviště: východní Čechy
- Náplň práce: údržba a opravné práce drobného charakteru strojů a mechanizace společnosti; zajišťování oprav u smluvních servisních partnerů společnosti; kompletní evidence údržby a oprav strojů a mechanizace
- Požadujeme: minimálně SOÚ technického směru; svářečský průkaz - výhodou; spolehlivost; časová flexibilita; zodpovědnost
- Nabízíme: příspěvek na stravování
- Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Dostálek Petr, tel.: 733 538 569, e-mail: dostalek@kenvi.net Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKENVI CZ s.r.o. - HK, Markova 191/49, Kukleny, 500 04 Hradec Králové 4 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-02T03:01:16

Společnost

KENVI CZ s.r.o.
  • KENVI CZ s.r.o.
  • Kontakt : Petr Dostálek
  • Telefon : +420 733 538 569
  • E-mail : dostalek@kenvi.net
  • Adresa : KENVI CZ s.r.o. - HK, Markova 191/49, Kukleny, 500 04 Hradec Králové 4

Klíčová slova

strojů

mechanizace

oprav

práce

společnosti

údržbář

stravování

průkaz

výhodou

spolehlivost