PopisMuzeum romské kultury, státní příspěvková organizace vypisuje výběrové řízení na pozici:
Vedoucí Památníků holokaustu MRK (Památník Lety a Hodonín)
Forma úvazku: 1,0
Nástup: od 1. 9. 2019
Místo výkonu práce: Brno (s častými pracovními cestami zejména do Letů, ale do Hodonína u Kunštátu)
Třída 11/12
Plat dle výše praxe v rozmezí 23.000-33.000,-Kč+ osobní ohodnocení
Náplň:
Řídí oddělení Památníků MRK a přípravné práce k provozu památníků s tématem holokaustu Romů nebo již jejich provoz, jak po stránce provozně-technické a ekonomické, tak po stránce odborně-edukační. Koordinuje projekt Norských fondů na výstavbu památníku v Letech, komunikuje s norskými partnery. V památnících řídí lektorské programy, zajišťuje zde skupinové návštěvy, realizuje pietní akty v Památnících i budově muzea.
Požadavky:
- VŠ vzdělání (magisterské) - dějiny, pedagogika, management v kultuře.
- Erudice v oblasti dějiny a kultury, zejména období 2. sv. války a holokaustu Romů a Sintů
- Vynikající organizační a řídící schopnosti, praktické schopnosti
- Dobré komunikační a organizační schopnosti, vysoká odolnost vůči stresu
- Výborná znalost AJ slovem i písmem
- Uživatelská znalost PC (MS Word, MS Excel, Outlook, Powerpoint)
- Trestní bezúhonnost
Výhodou:
- Zkušenosti z úspěšného vedení kulturního nebo vzdělávacího centra, týmu pracovníků
- Zkušenosti z administrace a vyúčtování evropských projektů
- Zájem o téma Romů a menšin, znalost holocaustu Romů, orientace v kultuře obecně
Nabízíme:
- Možnost práce v ojedinělé instituci, jejíž význam ve společnosti stále narůstá
- Mzdové ohodnocení dle platových tarifů státních zaměstnanců
- Pracovní poměr na plný úvazek na dobu neurčitou
- 5 týdnů dovolené, možno čerpat náhradní volno
- Stabilitu státní příspěvkové organizace
- Příspěvek na stravování
- Plat dle Nařízení vlády č. 564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, max 12 platová třída.
Své nabídky zasílejte písemně do 31. 7. 2019 na e-mail: sekretariat@rommu.cz. Do předmětu zprávy napište: "Výběrové řízení - památníky".
Součástí písemné nabídky musí být:
- Motivační dopis
- Strukturovaný profesní životopis s kontaktními údaji (telefon, e-mail)
- Kontakt na 2 osoby, jež mohou poskytnout profesní reference
Výběrové řízení je dvoukolové. Do druhého kola - k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní uchazeči z prvního kola. O postupu do druhého kola budou uchazeči informováni e-mailem nejpozději do 13. 8. 2019.
Dotazy: PhDr. J. Horváthová - e-mail: horvathova@rommuz.cz, tel. 734 645 449.

Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBratislavská 246/67, Zábrdovice, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně33000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-02T03:01:16

Společnost

Muzeum romské kultury, státní příspěvková organizace
  • Muzeum romské kultury, státní příspěvková organizace
  • Kontakt : PhDr. Jana Horváthová
  • Telefon : +420 734 645 449
  • E-mail : horvathova@rommuz.cz
  • Adresa : Bratislavská 246/67, Zábrdovice, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

romů

řízení

památníků

holokaustu

kola

znalost

práce

profesní

uchazeči

organizační