PopisNástup možný dle dohodody.

Náplň práce:
zodpovědnost za plynulý chod, tvorbu plánu a za ekonomické výsledky pobočky; řešení jednotlivých přeprav včetně reklamací; organizace STK a servis vozidel na pobočce, spolupráce s technickým oddělením; vedení a motivace lidí, podpora při plnění jejich úkolů; řešení dispečerské zastupitelnosti; jednání se zákazníky (telefonicky i osobně), komunikace napříč společností včetně komunikace s řidiči; pravidelné rozbory přeprav, reporting nadřízenému

Požadujeme:
min. SŠ vzdělání (na oboru nám nezáleží); praxi a orientaci v dopravě/logistice; zkušenosti s vedením lidí; komunikativni znalost Aj nebo Nj; schopnost jednání s lidmi; orientaci na výsledek, časovou flexibilitu, zodpovědnost

Nabízíme:
mzdu dle znalostí a zkušeností uchazeče, služební auto, mobilní telefon s neomezeným tarifem; stravenky, týden dovolené navíc; příspěvek na penzijní připojištění; možnost jazykových kurzů; občerstvení na pracovišti; volný vstup do posilovny; firemní akce, přátelský tým; prémie, odměny k pracovnímu a životnímu jubileu

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: karolina.kudelkova@mosslogostics.cz;
- telefonicky na čísle 778 535 010 - Ing. Karolína Kudělková Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMOSS logistics s.r.o. - pracoviště Hranice, Olomoucká 306, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1 Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-02T03:01:16

Společnost

MOSS logistics s.r.o.
  • MOSS logistics s.r.o.
  • Kontakt : Karolína Kudělková
  • Telefon : +420 778 535 010
  • E-mail : karolina.kudelkova@mosslogistics.cz
  • Adresa : MOSS logistics s.r.o. - pracoviště Hranice, Olomoucká 306, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1

Klíčová slova

lidí

řešení

jednání

telefonicky

komunikace

včetně

přeprav

orientaci

dle

stravenky