PopisNáplň práce:
" asistence při zvládání každodenních situací v životě dospělých lidí s mentálním postižením
" podpora při naplňování jejich osobních cílů a představ vedoucí k osamostatňování a maximálnímu
rozvoji jejich kompetencí
" tvorba a realizace individuálních plánů, vedení příslušné dokumentace

Požadujeme:
" minimálně středoškolské vzdělání
" čistý trestní rejstřík
" dobrý zdravotní stav umožňující třísměnný provoz
" pozitivní vztah k práci s lidmi s mentálním postižením
" osobní vyrovnanost a zodpovědnost
" partnerský přístup
" samostatnost a spolehlivost
" znalost práce na PC alespoň na základní úrovni
" zájem dále se vzdělávat
" schopnost pracovat v týmu

Výhodou:
" řidičský průkaz skupiny B
" dokončené nebo započaté kvalifikační vzdělání "pracovník v sociálních službách"
" práce na obdobné pozici
Zaměstnanecké výhody8): " smysluplnou práci v zavedené neziskové organizaci
" měsíční plat v rozmezí 19 000 - 20 000 Kč
" pět týdnů dovolené
" práci v otevřeném, přátelském kolektivu
" prostor pro kreativitu a nové myšlenky
" vzdělávání dle Zákona 108/2006 Sb.
" práci v třísměnném provozu (možnost dávat požadavky na služby)
" pravidelnou supervizi
" příspěvek na dopravu
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěPortus Praha, občanské sdružení 001, Slapy 74, 252 08 Slapy nad Vltavou Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-02T03:01:16

Společnost

Portus Praha z.ú.
  • Portus Praha z.ú.
  • Kontakt : Hana Matoušková
  • Telefon : +420 727 977 433
  • E-mail : matouskova@portus.cz
  • Adresa : Portus Praha, občanské sdružení 001, Slapy 74, 252 08 Slapy nad Vltavou

Klíčová slova

mentálním

práci

náplň

quotpracovník

neziskové

zavedené

výhody8 quot smysluplnou

pozici zaměstnanecké

obdobné

službáchquot quot práce