PopisVEDOUCÍ ODDĚLENÍ SOCIÁLNĚ ZDRAVOTÍ PÉČE (STANIČNÍ SESTRA / BRATR)
- PP na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení, nástup od 1. 9. 2019
- Popis pozice:
•personální řízení oddělení sociálně zdravotní péče cca 25 pracovníků;
•řízení kvality sociální péče na svěřeném oddělení a kontrola kvality sociálních služeb;
•zajišťování ošetřovatelské péče a sociální péče v rozsahu své odborné způsobilosti pro cca 60 klientů;
•spolupráce na celkové přímé péči o klienta i s ošetřujícím lékařem;
•dodržování vnitřních předpisů s důrazem na důstojnost klientů a ochranu majetku zřizovatele

- Požadavky a dovednosti:
•ukončené vzdělání v oboru všeobecná sestra (SZŠ s maturitou, VOŠ nebo Bc.);
•schopnost vést tým 25 zaměstnanců na pozicích zdravotního personálu a ošetřovatelů v nepřetržitém provozu na oddělení pro cca 65 klientů;
•časová flexibilita a vysoké pracovní nasazení
•znalost IS Cygnus výhodou;
•zdravotní způsobilost, očkování proti žloutence typu B, zdravotní (potravinářský) průkaz;
•občanská bezúhonnost doložená výpisem z evidence rejstříku trestu ne starším než 3 měsíce
•uživatelská znalost práce s PC - Word, Outlook, práce s internetem;
•řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič

- Nabízíme: stabilní zaměstnání v příspěvkové organizaci, jednosměnný pracovní režim 40hod týdně, pružná pracovní doba; dovolená 5 týdnů; odměňování dle platových tabulek v 11. platové třídě dle nařízení vlády č. 341/2017 v platném znění v návaznosti na platový předpis, dále příplatek za vedení a osobní příplatek po zapracování (plat od 30 000,-Kč), profesní růst; závodní stravování, benefity až do výše 22 000,-Kč, ubytování mezi směnami zdarma v jednolůžkových pokojích, týmové akce; příspěvky z FKSP na rekreaci, masáže, odměny k životním a pracovním jubileím

- K výběrového řízení je nutno doložit tyto doklady:
•strukturovaný životopis, ve kterém budou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech;
•ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (lze přinést až na pohovor, do přihlášky postačí kopie)
- Termín pro doložení přihlášek: do 20.7.2019.

- Kontaktní osoba: pí. Lenka Páralová, tel. č.: 725 926 089 (volejte pondělí - pátek 8:00 - 15:00), e-mail: lparalova@ddhk.cz

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěK Biřičce 1240, Nový Hradec Králové, 500 08 Hradec Králové 8 Mzda minimálně24790 Kč Mzda maximálně37250 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-02T03:01:16

Společnost

Domov U Biřičky
  • Domov U Biřičky
  • Kontakt : Lenka Páralová
  • Telefon : +420 725 926 089
  • E-mail : lparalov@ddhk.cz
  • Adresa : K Biřičce 1240, Nový Hradec Králové, 500 08 Hradec Králové 8

Klíčová slova

péče

pracovní

cca

oddělení

vzdělání

práce

000kč

sociální

kvality

zdravotní