PopisNáplň práce:
- Provádění mezioperační a finální kontroly dle postupů
- Záznam výsledků kontroly
- Evidence reklamací v IS
- Řízení zákaznických reklamací
- Analýza zmetkovitosti
PP na dobu určitou s možností prodloužení.
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání technického/strojírenského směru
- AN/NJ
- Praxe min 1 rok v oblasti zakázkové kovovýroby
- Odpovědný přístup k práci
- Samostatnost, flexibilita
Nabízíme:
- Dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu, odměna za docházku, příspěvek na ŽP/PPF , 5 týdnů dovolené
První kontakt: Hřídelová Kateřina BcA., tel.: 734 852 556, e-mail: k.hridelova@bak-pisek.cz
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěKe Statku 18, Purkratice, 397 01 Písek 1 Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-07-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-02T03:01:16

Společnost

B a K production s.r.o.
  • B a K production s.r.o.
  • Kontakt : Kateřina Hřídelová
  • Telefon : +420 734 852 556
  • E-mail : k.hridelova@bak-pisek.cz
  • Adresa : Ke Statku 18, Purkratice, 397 01 Písek 1

Klíčová slova

příspěvek

stravování

oblasti

zakázkové

kovovýroby

odpovědný

přístup

práci

samostatnost