PopisMísto výkonu práce: Nový Svět 915, Kamenický Šenov
Požadavky:
- VŠ vzdělání technického/strojírenského směru
- Výhodou je předchozí strojní praxe nebo zkušenosti s konstrukcí svítidel
- Praktickou znalost některého z konstrukčních programů (2D nebo 3D)- AutoCad, Solidworks
- Znalost MS Office
- Znalost anglického nebo ruského jazyka
Náplň práce:
- Zpracování technické dokumentace dle zadané koncepce a podkladů
- Tvorba konstrukce svítidla
- Spolupráce s ostatními konstruktéry a dalšími odděleními napříč celou společností
- Plnění zadaných dílčích úkolů v rámci své odbornosti
- Aktivní spolupráce na realizaci nových vzorků, zefektivnění výrobních procesů, standardizaci a unifikaci technologií a konstrukčních řešení
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNový svět 915, 471 14 Kamenický Šenov Mzda minimálně38600 Kč Nastoupit od2018-07-25

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-02T03:01:16

Společnost

PRECIOSA - LUSTRY, a.s.
  • PRECIOSA - LUSTRY, a.s.
  • Kontakt : Pavel Brzák
  • Telefon : +420 488 113 244
  • E-mail : pavel.brzak@preciosa.com
  • Adresa : Nový svět 915, 471 14 Kamenický Šenov

Klíčová slova

znalost

spolupráce

konstrukčních

místo

tvorba

konstrukce

svítidla

ostatními

konstruktéry

dalšími