PopisPOŽADAVKY: min. SŠ technické zaměření, zkušenosti zprac.plastů výhodou, uživatelská znalost práce na PC, znalost programu CAD výhodou, znalost tech.výkresů a norem, aktivní znalost 1 svět.jazyka, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, navýšení mzdy po zapracování.
NÁPLŇ PRÁCE: optimalizace pracovního cyklu a výrobního procesu, dohled nad dodržováním tech. postupů ve výrobě, spolupráce s výrobou na úpravách výr.zařízení.

Nabízíme: možnost profes.růstu, 5T dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a další zam.výhody.
Kontakt telefonicky, e-mailem.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěIMG BOHEMIA s.r.o., Průmyslová 798, Planá nad Lužnicí, 391 02 Sezimovo Ústí 2 Mzda minimálně28000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-02T03:01:16

Společnost

IMG BOHEMIA s.r.o.
  • IMG BOHEMIA s.r.o.
  • Kontakt : Monika Havránková
  • Telefon : +420 381 679 901
  • E-mail : info@img-management.cz
  • Adresa : IMG BOHEMIA s.r.o., Průmyslová 798, Planá nad Lužnicí, 391 02 Sezimovo Ústí 2

Klíčová slova

znalost

výhodou

práce

požadavky

výrzařízenínabízíme

dohled

dodržováním

tech

postupů

výrobě