PopisUČITEL / UČITELKA ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ
- PP na dobu určitou 1 roku, nástup 1.9.2019
- Náplň práce: výuka odborných předmětů strojírenských a automobilních v oborech středního vzdělání s maturitní zkouškou a s výučním listem (opravárenství, automobily, technologie oprav, strojírenská technologie)
- Požadujeme: splnění odborné kvalifikace ve smyslu Zákona o pedagogických pracovnících pro pracovní pozici učitel odborných předmětů (§9, odst. 2 - škola zajistí případné doplnění studia pedagogiky)
- Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, dovolenou pro pedagogické pracovníky (40 dní), studijní volno v max rozsahu 12 dnů ve školním roce, možnost pohyblivých složek platu
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (každý pracovní den 7:30 - 15:30) nebo e-mailem, kontaktní osoba: Šádková Petra, tel.: 495 483 421, e-mail: sstrnb.sadkova@seznam.cz
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěStřední škola technická a řemeslná, Nový Bydžov, Hlušice 1, 503 56 Hlušice Mzda minimálně28630 Kč Mzda maximálně37330 Kč Nastoupit od2018-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-02T03:01:16

Střední škola technická a řemeslná, Nový Bydžov, Dr. M. Tyrše 112
  • Střední škola technická a řemeslná, Nový Bydžov, Dr. M. Tyrše 112
  • Kontakt : Petra Šádková
  • Telefon : +420 495 483 421
  • E-mail : sstrnb.sadkova@seznam.cz
  • Adresa : Střední škola technická a řemeslná, Nový Bydžov, Hlušice 1, 503 56 Hlušice

Klíčová slova

odborných

učitel

předmětů

pracovní

příspěvek

volno

studijní

dní

pracovníky

pedagogické