PopisMuzeum romské kultury, státní příspěvková organizace vypisuje výběrové řízení na pozici:
Personalista - mzdová/ý účetní -referent/ka majetkové správy

Forma úvazku: 1,0
Nástup: ihned
Místo výkonu práce: Brno
Platová třída: 10
Plat dle výše praxe v rozmezí 25000 - 30000

Náplň:
Jedná se o KOMPLETNÍ VEDENÍ MZDOVÉ A PERSONÁLNÍ AGENDY (35 úvazků), zpracování OON, DPČ a dále SPRÁVA MAJETKOVÉ AGENDY - 4 střediska

Požadujeme:
- ekonomické vzdělání
- praxe v příspěvkové organizaci
- praxe v programu Gordic výhodou
- dobrá znalost práce na PC včetně excelu
- orientace v Zákoníku práce a souvisejících předpisech
- zkušenost se zpracováním mezd a související administrativy
- samostatnost, pečlivost, pružnost, spolehlivost, analytické myšlení

Nabízíme:
- možnost práce v ojedinělé instituci, jejíž význam ve společnosti stále vzrůstá
- 5 týdnů dovolené, možnost čerpat náhradní volno, stravenky
- platové podmínky se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů. 10. platová třída základní + osobní ohodnocení a příplatky dle nařízení vlády).
Nástup ihned

Své nabídky zasílejte písemně na e-mail: ekonom@rommuz.cz. Do předmětu zprávy napište: "Výběrové řízení - Mzdová účetní".
Součástí písemné nabídky musí být:
- Motivační dopis s uvedením vašeho přínosu pro Muzeum romské kultury
- Strukturovaný profesní životopis s kontaktními údaji (telefon, e-mail) a fotografií
- Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Dotazy: Bc. Pavel Vacek-Veselý - e-mail: ekonom@rommuz.cz; tel.: 776 196 611

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBratislavská 246/67, Zábrdovice, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-07-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-03T02:48:33

Společnost

Muzeum romské kultury, státní příspěvková organizace
  • Muzeum romské kultury, státní příspěvková organizace
  • Kontakt : Pavel Vacek
  • Telefon : +420 776 196 611
  • E-mail : ekonom@rommuz.cz
  • Adresa : Bratislavská 246/67, Zábrdovice, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

práce

praxe

muzeum

majetkové

romské

možnost

znění

pozdějších

předpisů

agendy