PopisPožadujeme:
spolehlivost, pečlivost, odolnost vůči stresu, komunikativnost, znalost arabštiny výhodou.

Náplň práce:
obsluha strojů na pracovišti, obsluha výrobní linky, seřizování parametrů výrobní linky, průběžná kontrola kontrola kvality výrobků, balení a ukládání výrobků, čištění strojů a zařízení, základní úklid pracoviště, vedení záznamů o údržbě.

Nabízíme:
výkonnostní odměny, 5 týdnů dovolené, možnost ubytování v areálu závodu.

Telefonický kontakt: Po - Pá 9:00 - 12:00 hod. Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěGALAXXY FOOD s.r.o., pracoviště Trpoměchy, Trpoměchy 42, 274 01 Slaný 1 Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-03T02:48:33

Společnost

GALAXXY FOOD s.r.o.
  • GALAXXY FOOD s.r.o.
  • Kontakt : Magdalena Šarochová
  • Telefon : +420 608 197 104
  • E-mail : magdalena.sarochova@galaxyfood.cz
  • Adresa : GALAXXY FOOD s.r.o., pracoviště Trpoměchy, Trpoměchy 42, 274 01 Slaný 1

Klíčová slova

výrobků

kontrola

linky

výrobní

strojů

údržběnabízíme výkonnostní

základní

úklid

pracoviště

vedení