PopisMěsto Vimperk, se sídlem Vimperk, Steinbrenerova 6/2, PSČ 385 17, IČO 00250805 vyhlašuje výběrové řízení na místo úředníka - referent odboru dopravy a silničního hospodářství.

Předpokládaný nástup: červenec/srpen 2019 na dobu určitou (zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost)

Místo výkonu práce: - Městský úřad Vimperk, Steinbrenerova 6, 385 17 Vimperk
(pracoviště Nad Stadiónem 199)
- správní obvod obce s rozšířenou působností

Platová třída: 9

Informační náplň práce: práce spojená s agendou registru vozidel - zápis silničního vozidla do registru vozidel, zápisy změn údajů zapisovaných v registru, přidělování tabulky s registrační značkou, vydávání osvědčení o registraci a technického průkazu silničního vozidla nebo technického osvědčení, výběr správních poplatků apod.

Zájemce podá písemnou přihlášku. Přihláška zájemce musí obsahovat tyto náležitosti:
- jméno, příjmení a titul uchazeče,
- datum a místo narození uchazeče,
- státní příslušnost uchazeče,
- místo trvalého pobytu uchazeče,
- číslo občanského průkazu uchazeče,
- datum a podpis uchazeče,
- telefonní, popř. e-mailové spojení

K přihlášce se připojí tyto doklady:
- životopis, ve kterém uchazeč uvede údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech
a dovednostech,
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, možno získat na MěÚ Vimperk ihned výstupem Czech POINTU (tel.: 388 402 236),
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Další požadavky:
středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou, VOŠ nebo VŠ, práce na PC (Internet, MS Office, spisová služba), rychlá orientace v pracovní problematice, schopnost samostatné práce a rychlé orientace v pracovní problematice, schopnost asertivního jednání s lidmi, časová flexibilita, ochota se dále vzdělávat, výhodou řidičské oprávnění skupiny B.

Přihlášku s požadovanými doklady zašlete nebo osobně doručte nejpozději do 09.07.2019
do 12.00 hod., na adresu: Městský úřad Vimperk, Steinbrenerova 6, 385 17 Vimperk. Uzavřenou obálku označte heslem: "NEOTVÍRAT, VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - REFERENT ODSH".

Podrobnější informace podá: Bc. Lenka Černá - vedoucí odboru ODSH,
tel: 388 459 089, 725 551 901
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOdbor dopravy a silničního hospodářství, Nad Stadiónem 199, Vimperk II, 385 01 Vimperk Mzda minimálně18230 Kč Nastoupit od2019-07-22

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-03T02:48:33

Společnost

Město Vimperk
  • Město Vimperk
  • Kontakt : Lenka Černá
  • Telefon : +420 725 551 901
  • Adresa : Odbor dopravy a silničního hospodářství, Nad Stadiónem 199, Vimperk II, 385 01 Vimperk

Klíčová slova

vimperk

uchazeče

práce

silničního

steinbrenerova

registru

místo

pracovní

datum

průkazu