PopisPOMOCNÁ SÍLA NA PŘÍJEM ZBOŽÍ
POŽADUJEME: věk od 18-ti let, dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost.
NÁPLŇ PRÁCE: práce na příjmu zboží, doplňování zboží.
Pracovní doba: pondělí-pátek od 8:00-16.00 hodin - po předchozí dohodě,
práce je vhodná také pro studenty a svým charakterem spíše pro muže.
PRVNÍ KONTAKT: zaslání životopisu na e-mail: info.valmez@unihobby.cz nebo vyplnění
osobního dotazníku přímo na prodejně na hlavních informacích. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěUNI HOBBY, a.s. 01, Masarykova 878, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1 Mzda minimálně110 Kč Nastoupit od2019-07-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-03T02:48:33

Společnost

UNI HOBBY, a.s.
  • UNI HOBBY, a.s.
  • Kontakt : Karel Nohavica
  • E-mail : nohavica@unihobby.cz
  • Adresa : UNI HOBBY, a.s. 01, Masarykova 878, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Klíčová slova

práce

pomocná

kontakt

vhodná

studenty

charakterem

spíše

muže první

zaslání

předchozí